Çeyizlik Yelek Modeli Yapılışı

Çeyizlik Yelek Modeli Yapılışı

Çeyizlik yelek modelleri tığ ile yapılan ve şiş ile yapılan örgü modelleri vardır. Bu konumuzda anlatacağımız çeyizlik yelek modeli tığ işi yelek örnek dir ayrıca güzel yeni örgü model leri arasındada en son moda örgü yelek modeli olarak aranmaktadır .

Çeyizlik örgü yelek nasıl yapılır

Çeyizlik yelek modellerinden beklentimiz şık durmasıdır. Genel olarak herkesin beğenebileceği modellerden yapılır. Bu kış fıstıklı yelek modelleri ön planda duruyor. Tığ işi çeyizlik yelek modellerinden fıstıklı çeyizlik yelek modeli farklı çeşitleri sitemizde bulunmaktadır.

Çeyizlik yelek örgü modeli yapılışı oldukça basit ama bir o kadar da güzel bir örgü yapılışı modelidir çeyizlik yelek örgü modelini neredeyse tüm örgü çeşitleri ile kullanabilirsiniz, sizlerde güzel bir örgü modeli keşfetmek ve yapılışını öğrenmek istiyorsanız çeyizlik yelek örgü yapılışı çok işinize yarayacak.

Çeyizlik yelek örgü modeli anlatımı videolu olarak sizinle paylaştım çok kolay anlayacağınızdan ve kolayca yapabileceğinizden emin olabilirsiniz çeyizlik yelek örgü modeli neredeyse bütün ülkelerde kullanılan bir örgü modelidir

Şimdi örgü modelinin nasıl yapıldığına bakalım:

 

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Tığ işi Çeyizlik Yelek Yapımı | elisiorgudukkani.com

Bir cevap yazın