Civciv Patik Yapılışı Anlatımlı Resimli

Civciv Patik Yapılışı Anlatımlı Resimli

Bunu yapan hanımefendi aynı zamanda satışını da yapıyor.  Eylül tuhafiye ye teşekkür ederiz tarif için.  Tam hediyelik olan civciv patik yapılışını aşağıda bulacaksınız. Süslü süslü bu tatlı patikleri çocuklarımıza ya da torunlarımıza yapabiliriz ya da satın alabiliriz. Civ civ patik fiyatları çok uygun.

Alize şekerim bebe ile ordum.3 nolu şiş ile 66 ilmek başlıyoruz.Beyaz ip ile 12 sıra (6diş haroşa) oruyoruz. Sarı ipe geçiyoruz 4 sıra düz orup kipircik için bir artır iki ilmek birlikte ör kes sıra sonuna kadar tekrar,  4 sıra duzun son sırasında alttaki sıradan alarak kesiyoruz ki burgu katı olsun. Üzerine 10 sıra ( 5diş harosa) oruyoruz.

hook number : 3

We start 66 stitches with number 3 knitting needle. knitt 12 rows with white rope. Take the yellow yarn for 4 rows of straight  to make an increase for two stitches together cut to the end of the row again, take the bottom row during the last row of 4 rows to get the solid auger. after 10 row knitt.

 

Burun kısmı için 18 ilmek ordukten sonra iki ilmegi kes 5 ilmek or şeklinde 5 kes yapıyoruz. Sisin kalan ilmekleri ormeden dönüyoruz Ortadaki bu ilmekleri kese kese bitiriyoruz Kalan 8 ilmegi 16 diş harosa olana kadar oruyoruz

For the nose part, we cut 18 stitches and then cut two stitches and make 5 stitches or 5 cuts. We turn to the remaining loops. These loops in the middle are finishing the purse purse. we knitt the 8 stitch 32 row.

 

Altta kalan 18+18 ilmegi beyaz ip ile oruyoruz.10 sıra (5diş harosa)ordukten sonra yandan 13 ilmek artırıp 5diş harosa daha yapıyoruz

We have 18 + 18 bottom white rope on the bottom. After 10 rows, we increase 13 loops and we make 10 rows.

Orgumuz bitti süsleyip Dikiyoruz

We are finished now .. have a good knitting days. 

 

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Motifli Başlama İlmek Atma Tekniği | El işi Örgü Modelleri , örgü modelleri, el işi modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir