Çizgili Haraşo Örgü Modeli Yapılışı

Çizgili haraşo örgü modeli yapılışı anlatımı ile karşınızdayız. Sizlere düz haraşo örgü modeli yapımı anlatımını daha önce paylaşmıştık. Şimdi çizgili haraşo örgü modelini paylaşacağız. Düz ya da dikey çizgi olarak adlandırılabilir , dikey çizgiler ile haraşo örgü modeli biraz hareketleniyor. Dilediğiniz örgü modellerinde kız ya da erkek örgü örneklerinde kullanabilirsiniz.

Dalgalı haraşo örgü modeli olarak adlandırılmış , kesme şeker örgü örneği görüntüsü de var dikdörtgen yapısı ile kabarık bir örgü modeli haraşo zaten kendisi doğal yapısı yumuşak dokusu olan bir örgü modelidir. Aynı zamanda kabarık durur. Fazla ip harcamayan örgü modellerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz güzel örgü modeli yapılışı anlatımını sizlere sunuyoruz.

Erkek hırka örgü modellerinde kullanabileceğiniz. Erkek kazak örgü modellerinde de değerlendirebilirsiniz örgü modelini. Bayan yelek modelleri ve çeyizlik yelek modellerinde de kullanılabilir, çeyizlik için biraz daha düz kalıyor aslında günlük kullanım için daha uygun sanki. Zevkinize göre hareket edin ..

 

 

Bir cevap yazın