Çocuk Odası Dekorasyonu Tasarım Tabure Kılıfı Modelleri

Çok seveceğiniz ve hemen yapmak için kolları sıvayacağınız  çocuk odası dekorasyonu için örgü tabure kılıfı modelleri yayınlıyoruz. Bu tabure kılıfları bebek odası dekorasyonu ya da çocuk odası dekorasyonlarında kullanılabilir. Resim galerisinde çok şık ve çok şirin örgü tabure kılıfı modelleri var. Siz de çocuk odasının rengine ve dekorasyonuna uygun örgü kılıf modellerinden birini seçebilirsiniz.

Popcorn örgü modellerinden , amigurumi oyuncak modellerinden oluşan çok güzel örgü tabureler. Kuzular, zürafalar, mantarlar , çiçekler … O kadar güzeller ki bayılacaksınız. Çocuklarınıza örerek onları mutlu edebilirsiniz. Eminim çok seveceklerdir. Çocuklarınız için yıldız kırlent modeli yapabilirsiniz. Daha önce sizler için hazırladığımız çocuk odası dekorasyon fikirlerini inceleyerek odalarını daha renkli ve kullanışlı hale dönüştürebilirsiniz

Sevimli Örgü Tabure Kılıfları

Sizlerle paylaşacağımız bu güzel modellerin yapılışı ayrıntılı olarak maalesef yok. Ama daha önce birçok kez sizlere faklı tabure kılıfı örülüşü paylaştık. Teknik olarak hepsi aynı. Üzerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. İstediğiniz oyuncak modellerini ekleyebilirsiniz. Zürafalar yapabilirsiniz. Mantarlar, sevimli inekler, ayılar. Yıldız motif yapıp ortasını kenar kısımlarını farklı şekillerde süsleyebilirsiniz. Tavus kuşu modelleri yapabilirsiniz. Portakallar, limonlar, karpuzlar…İstediğiniz gibi çeşitlendirebilirsiniz. Çocuklarınızın sevdiği figürlerden yapabilirsiniz. Sizlere şahene 33 tane model hazırladık. Fikir olması için.

Bir cevap yazın