Çocuk Odası İçin Örgü Dekoratif Yastık Modelleri Anlatımlı

Çocuk odası için dekorasyon fikirleri araştıranlar için ve örgüye yeni başlayanlar çocuğunuzun odasına hem oynayabileceği hem kullanabileceği oyun yastıkları , oyun minderleri , dekoratif yastık modelleri yapmak isteyenler bu yazımız tam size göre.. Bu yastıklardan resimdeki gibi bir kaç tane yaparsınız üzerine keçeden desenler, hayvan figürleri , rakamlar , harfler yapabilirsiniz. Çocuğunuzun yaşına göre ve ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiniz boylarda ve renklerde desenlerde yapabilirsiniz.

Çocuk Odası İçin Örgü Dekoratif Yastık Modelleri Anlatımlı

Çocuk odası için uygun oyun küpleri dekoratif yastık modelleri ya da puf olarak kullanabileceğiniz örgü küp yastık modeli tarifi vereceğiz. Bunun için 4.5 numara örgü şişi ne ihtiyaç duyacaksınız. Her sırayı haraşo öreceksiniz. İsterseniz daha fazla ilmek atarak daha büyük küpler yapabilirsiniz. Resimdeki örgü modeli yapılışı için ;

27 ilmek atın, haraşo örün tüm sıraları haraşo örerek 15 cm uzunluğunda örün. bitirin. Bundan 6 adet yapar iseniz 1 küp oluşturmuş olursunuz. 3 tane 6 parça yaparsanız bu yukarıdaki takımı yapmış olursunuz. Kolay gelsin.

 

 

Kaynak:https://www.loveknitting.com/downloadable/customer/products/id/36197/

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir