Çocuklar için Dinazor Dizayn Atkı

Çocuklar için Dinazor Dizayn Atkı

Erkek çocuklarına harika bir hediye olur dinazor atkı. Resimler yeterince açık kendiniz sayıları ayarladığınzda kolaylıkla yapabilirsiniz. Güzel bir fikir dinazor atkı modeli farklı model atkı.

dizayn atkı örgü 1

Dinazor atkı modeli

dizayn atkı örgü 2 dinazor

dizayn atkı örgü 3 dinazor

dizayn atkı örgü

Düz örgü ve ters örgüden oluşan dinazor atkı yapılışı için arttırma eksiltme ve lastik örgü bilmeniz yeterli.. Resmine bakıp örebilenler resim atarlarsa çok seviniriz. İnce bir ip ile 3 numara şiş ile yapılmış. İki kat olarak duruyor. İkiye katlanıp dikilmiş. Gözü ve burnu dikiş yapılarak yapılmış.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Örgü Tasarım Atkı Tilki Modeli | El işi ve Örgü Dükkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir