Çok Amaçlı Örgü Şapka Yapılışı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Çok Amaçlı Örgü Şapka Nasıl Yapılır?

Modelin ayrıntılı bir şekilde yapılışı yok. Ama kolay bir model. Sihirli halka yaparak başlıyorsunuz. İçine 6 trabzan yapıyorsunuz. Bir sonraki turda her ilmeğe 2 kez batarak 12 trabzan yapıyorsunuz. Bir sonraki turda 1 ör 1 artır ile 18 sık iğne yapıyorsunuz. Baş çevresi genişliğine ulaşıncaya kadar artırmaya devam edip örüyoruz. Örgüyü bitirmiyoruz. Yuvalar ve sık iğne yaparak modele devam ediyoruz. Uzunca bir şapka örüyoruz. Şimdi düz olarak fotoğrafını görelim. Sizlere örerken yardımcı olacak.

İstediğimiz renklerde trabzan ( dolgu ) , sık iğne, ve yuvalardan oluşan şapkamız bittiğinde kaç farklı şekillerde kullanabiliriz görelim. Hayal gücünüzü kullanarak sizde farklı şekiller üretebilirsiniz.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın