Çok Eski Ama Çok Kullanılan Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

Sizlere çok eski bir model paylaşımı yapacağım. Aslında çok görmüşsünüzdür farklı renkler ile çok değişik görünen güzel bir bebek yeleği modeli yapılışı anlatımı konu sonunda sizlerle olacak. Bir çok örgü ören hanımın yapmayı sevdiği kolay ve şık duran , örgü bebek yelek satışı için de uygun olan bir model.

Kullanışlı bir ürün. Ajurlu olmasına rağmen ajurları çok büyük değil ve bebe ipi ile de yapıldığında esneme yapmayan , tüylenme yapmayan uzun süre kullanılan bir bebek yelek modeli olur. 3 çocuk büyüten yelek modeli de diyebilirsiniz. Güzel kullanılan bebek örgü modelleri uzun süre dayanır. Sıktırmadan yıkamayı unutmayın. Makine sıkma işlemi yapmasın demek istiyorum.

Yapacak olanlara önerim 3,5 ya da 4 numara ile bu bebek yelek modelini örmeleridir. Model kendisini biraz daha gösterir. İpinizin üzerinde yazan şiş numarasını da dikkate alarak hareket edin.

Şimdi çok eski bir model olan çok kullanılan bebek yeleği modeli yapılışı anlatımını sizlere sunalım. Eskilerin nostalji bebek örgü modellerinden birisi. Yakadan başlama bebek yeleği modeli yapılışı arayanlar için de oldukça kolay ve güzel bir başlangıç olacaktır. Özellikle bu robayı çok seviyorum. Altına hangi örgü modelini örerseniz örün ajurlu olan hepsine çok yakışıyor. Hem ajurlu olsun hem sıcak tutsun diyorsanız buyurun , kolay gelsin.

 

Bir cevap yazın