Çok Kolay Bebek Yelek Modelleri Yapılışı

 

 

Çok kolay bebek yelek modeli yapılışı 3 parçadan oluşan arka beden ve önler ayrı örülen bir yelek modeli uygulamasıdır.Oldukça basit ve kolay olan yelek modelini siz değerli kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kolay bebek yapımı rengarenk iple örülen 3 parçadan oluşan ponpon süslemesi ile ayrı bir hava katmış yapımı oldukça kolay  olan video anlatımlı ile siz örgü sevenlerin rahatlıkla yapabileceği bir modeldir.Yelek örgü modelleri arayanlar için sayfamızı ziyaret ederek  yeni güzel yelek modelleri bulabilirsiniz.Yeni farklı bebek örgüleri ile birlikte olma dileği ile  yapacaklara kolay gelsin.

Çok Kolay Bebek Yelek Modelleri

1.5 yaş ve 3 yaş grubuna uygundur

3 parçadan ve dikişli yelek

Süslemesinde ponpon bağcık kullanılmış

3.5 numara şiş  kullanımı

2 adet bebe yünü ip

Yeleğin yapılışı  ön beden için 5 ilmekle başlayalım 1 sıra  düz örelim.2.sırada 2 ilmek düz örelim 1 tane arttıralım.1 düz örelim 1 arttıralım ve 2 düz örelim arka kısmı ters örelim. Ön kısmında aynı işleme devam edelim.Ön kısımların devamını video dan takip edersiniz. Arka beden için 73 ilmek atalım.Ön beden uygulan modeli arka beden de uygulayalım. Detaylı anlatım için video izleyerek örebilirsiniz.

iki şiş bebek yelekleri, çok kolay bebek yelek modeller,örgü kız bebek yelekleri tığ işi örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız.Bizleri sosyal medya hesaplarınızda  beğeni, ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Efsane Örgücü youtube  kanalına teşekkür  ediyoruz.

Çok Kolay Bebek Yelek Modelleri Yapılışı video anlatımlı olarak buradan  izleyerek uygulayabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın