Çok kolay bebek yelek örgü modeli

Merhaba örgü sevenler şimdi sizlere çok kolay bebek yelek örgü  modeli ile karşınızdayım.Örgü modeli yapımında bebek yelek modeli, bebek battaniye, lif yapımında bluz gibi bir çok örgü projelerinizde uygulayabilirsiniz.Tığ işi modelleri kolay olması ayrıca renk ve örnek seçeneklerinin fazla olması hanımların ilk tercihinde olmaktadır.Sayfamızda tığ işi örgü modelleri oldukça fazladır.Hem yaz için hem kış mevsimi için birbirinden güzel örgü ve detaylı anlatım için örgü videolarını,örgü bebek battaniyesi, tığ işi modelleri  sayfamızda yer almaktadır.Sayfamızın kategori ve etiket kısmından örgü, bebek örgüleri yelek süveter  bölümlerine bakmadan karar vermeyin.

Çok kolay bebek yelek örgü modeli yapımı

Yapmak istediğiniz örgü modeline göre ip ve tığ seçebilirsiniz.Tığ seçimi ve ip kalınlığı ve inceliği modeli farklı daha güzel gösterecektir.

Model 28 kat sayısı zincirden kurulmaktadır. Videolu anlatımında 56 zincir üzerinden  4 tane zincir ekleyelim ve 5 zincire 2 li tırabzan yapalım.3 tane zincir çekelim.Tırabzan arasına batalım ve 3 tane tırabzan yapalım.Zincir çekmeden attaki zincirden 4. zincire batalım ve 2 li tırabzan yapalım. Üzerine 3 tane zincir çekelim ve aradaki yuvanın içerisine 3 tane tırabzan yapalım.Aynı işlemi bir kez daha tekrarlayalım.Zincir çekmeden alttaki zincirden 3. zincire batalım bir tırabzan yapalım bununla birlikte yan yana 15 tane tırabzan yapalım.Sıranın bitimine kadar sırasıyla devam edelim.Detaylı anlatımı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz.

tığ işi, örgü modelleri,bebek örgü modelleri ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız.

Örgü ve güzellik bakım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çok kolay bebek yelek örgü modeli yapımı için VİDEO ANLATIM buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

 

    

Bir cevap yazın