Çok Kolay Lif Modeli Kolay Lif Modelleri

 

Çok kolay lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak sunacağız sizlere.Çok kibar örmesi zevkli oturup bir günde 2 tane yapabileceğiniz bir model. El oyalamıyor, göz yormuyor her  renk seçimine yakışan çokça sipariş alacağız kolay bir lif örneği.İp ve renk tercihe göre ayarlandığında çok güzel ve şık lif modeli olur.

İki renkli kolay kare lif modeli için

2 adet lif ipi

Elinize uygun tığ ve ipleri kesmek için makas

Çok kolay kare lif modelimiz yapımı Renkli ip ile üst üste 20 tane tekli fıstık yapalım.İkinci renk beyaz ipi ilmek arasından geçirelim.1 tane zincir çekelim ve dibine sık iğne yapalım.3 tane zincir çekelim.Dibine batalım ve 2 tane 3 çekmeli tırabzan yapalım.Araya 1 tane zincir çekelim. Bir sonraki 2 fıstık ortasına 3 tane tırabzan yapalım ve bu şekilde sıra sonunu tamamlayalım.Renkli ipi sıra bitimin de bekletelim ve diğer köşeden beyaz ipi sabitleyelim.2 tırabzan arasına 1 tane fıstık yapalım ve kapatmadan yanda 2 tırabzan arasına 1 tane fıstık yapalım. İkisini bir kapalım. Devamı için video anlatımında izleyip uygulayabilirsiniz

çok kolay lif modeli,çiçekli kare lif modeli yapılışı,kare lif , yuvarlak lif, bebek yelek modelleri,iki şiş patik modelleri, örgü modelleri, örgü, ve el işleri hepsi ve daha fazlası için  linki tıklamayı unutmayınız.Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

My hobby life youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çok Kolay Kare Lif Modeli Lif Modelleri Yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın