Delikli Yelek Modeli Yapımı

Delikli yelek modeli yapılışını paylaşacağımız konumuzda , yapılışı videoda ayrıntılı olarak bulacaksınız. Bu örgü modeli ile yelek modelleri, bluz modelleri yapabilirsiniz. Çok şık süveter modelleri yapabilirsiniz. Yelek modellerine özellikle çeyizlik yelek modellerine delikli örgü modeli yani ajurlu örgü modelleri de diyoruz bu tarz modeller çok yakışıyor. Çeyizlik yelek modelleri y ada anne yelek modelleri için Örgü yelek modelleri kategoırisini ziyaret edebilirsiniz. Bu modelin dışında çok sayıda örgü yelek yapılışı paylaşımı vardır.

 

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Delikli Yelek Modeli Nasıl Yapılır?

Şişimize ilmekleri attıktan sonra ilk sırayı düz olarak örelim. Arka sırayı ters olarak örelim.

1.tur : İlk ilmeği düz örelim. 2 ilmek önden batarak ters örelim. Şişe 1 kez ip dolayalım. Ve 2 ilmeği birlikte düz olarak örelim. 4 ilmek düz örelim. 2 ilmek önden batarak ters örelim. Şişe 1 kez ip dolayıp 2 ilmeği birlikte düz olarak örelim. Sıra sonuna kadar aynı işlemi tekrar edelim.

2.tur : İlk ilmeği düz olarak örelim. Sonraki 2 ilmeği de düz olarak örelim. Doladığımız ilmeğe kadar ters örelim yani 6 ilmek. 2 ilmek düz örelim. Sıra sonuna kadar bu işlemi devam ettirelim.

Kalan kısmı videodan takip ederek yapabilirsiniz. Video yabancı. Ama ellerini takip ederek kolayca yapabilirsiniz. Geçişler aynı bizdeki gibi. Ben öyle yapıyorum.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın