Dikey Dalga Örgü Modeli Yapımı

Halay örgü modeli de denilen bu güzel örgü modeli ile çok farklı yeni örgü modelleri yapabilirsiniz. Kolay örgü modelleri arasında yerini alabilir. Yapımı anlatımı çok ayrıntılı ve güzel bir şekilde sizlere sunulacak. Sizler de dikey dalga örgü modeli yapımı anlatımını ve en yeni örgü modelleri yapılışlarını sizlere sunduğumuz sitemizde beğeneceğiniz mutlaka güzel örgü örnekleri bulacaksınız.

Örgü örmeyi bilmiyorsanız yeni öğrenmeye başlıyorsanız başlangıç örgü modelleri yapılışları arıyorsanız. Örgüye yeni başlayanlar için örgü modeli yapılışları için sitemizde daha kolay örgü modeli yapılışları da bulunmaktadır. Kolay ve sade örgü modelleri yapılışı anlatımları ile sizler de çeyizlik örgü modelleri yapabilir. Sevdiğiniz kişilere örgü modelleri örüp hediye edebilirsiniz.

Farklı örgü teknikleri ile tığ örgü örnekleri ve şiş örgü örnekleri ile yapılabilecek çok güzel örgü örnekleri bulunmaktadır. Yapacağınız örgü örneklerini dilediğiniz renkler ile yapabilir dilediğiniz marka ip ve karışımlı ipi kullanabilirsiniz. Biz örgü örnekleri anlatımlarımızda ve videolu anlatımlarda hangi karışımlardan oluştuğunu ipin adını bildiriyoruz. Hangi ipler ile yaparsanız daha farklı durur , ya da modelin yapımında kullanılan ip hangisidir mutlaka bildirilir.

Merak ettiğiniz sorularınız için aşağıya yorum bırakabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş sağlanacaktır.

 

Bir cevap yazın