Dinazor Desenli Örgü Modelleri Yapılışları

Örgü oyuncak modelleri ve yapılışları konularını sıkça paylaşıyoruz sizlerle . Amigurumi oyuncak yapılışı  yanında örgü oyuncak yapılışları oldukça kolay. Dinazor örgü oyuncak yapılışını resimlerle göreceksiniz. Örgü dinazor oyuncak modelleri resimlerinden esinlenerek yapılabilir. Daha önce sizlerle dinazor atkı nasıl yapılır paylaşmıştık , tasarım örgü modelleri içinde çok beğenilen bir örgü modeli.

Dinazor deseni örgü nasıl yapılır?

Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir ve örgü desenlerini çıkarabilirsiniz. Düz örgü ve ters örgü den oluşan dinazor desenlerini sayabilir şablon çıkarabilirsiniz. Bu küçük dinazor motiflerinden çok güzel örgü bebek battaniyesi yapılır, Küçük kare motiflerin içlerinde dinazor deseni şiş ile örgü battaniye bence güzel olur.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın