Diyet Yemek Tarifleri

Merhaba hanımlar , aslında bazılarınızın hiç hoşlanmadığı diyetteyim sözcüğü insanı garip bir şekilde ters psikolojiye sokuyor ve daha çok yemek yeme isteği oluşturuyor içimizde Kendi adıma ben olumsuz etkileniyorum.. Yememliyim diye düşündükçe bişeyler yeme isteği doğuyor. Oysa ki öyle bir psikolojiye girmediğimde daha hızlı kilo verdiğimi gözlemliyorum.

Bunu yaşayanlarınız kesinlikle vardır eminim. Diyet de yapanlarınız başarılı sonuçlar elde etmiş olanlarınız vardır. Hatta bununla ilgili birlik beraberlik amaçlı forumlarda bir araya gelinir ne yenildi ne içildi günlükler tutulur. Yediği an yazanlar var. Utandık belasına yemeyeyim bari diyenler bu durumlarda olumlu etkilenirler. Ancak bu kadar zorlamaya gerek yoktur aslında. Sıktıkça kendinizi beyinin haberi oluyor. Yiyecek gelmeyecek bir süre kısıtlı gelecek diyor az enerji harcıyor birikim yapıyor.

Hayatınıza biraz hareket katarsanız yani her zamankinden biraz fazla hareket , yürüyüş katarsanız göreceksiniz aynı şeyleri yeseniz bile incelme olacaktır vücudunuzda. İncelmeyi bu şekilde hallettik diyelim , kilo nasıl azalacak? İşte orada yediklerimizi değiştirerek bunu hallediyoruz. Kimi iki saatte bir az az yemek ile günde 6 öğün yiyerek zayıflıyor kimi de 3 öğün yiyor, kimi iki öğün. Öğünler azaldıkça kilo verme hızı düşecektir, kilo verirsiniz ancak hızı da önemli en azından tetikliyor insanı hemen tartıda değişim görmek. Şevk ve heves hırs veriyor.

Hangi yöntem ile zayıflıyorsanız zayıflayın, sizlere yardımcı olacak güzel diyet yemek tarifleri , detox içecek tarifleri , sağlıklı besinler , sağlıklı öğün tarifleri diyet içecek tarifleri paylaşacağız. Çikolatacılar , börekçiler , abur cuburcular  tek yapmanız gereken el alışkanlığınızı yitirmek ya da el alışkanlığınızı devam ettirmek ama farklı yiyecekler ile. Ne yediğinizin bir önemi yok aslında kendi kendinize çok güzel diyin ve yiyin.

Diyet yemek tarifleri ni diyet içecek ve yiyecek tarifleri konu başlığımızdan takip edebilirsiniz. Herkese sağlıklı günler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir