Elisiorgudukkani.com Yazarı Olmak

Merhaba, örgü sevdalısı hanımlar. Örgü örmek bazıları için terapi bazıları için kazanç kaynağı. Her ne için olursa olsun kendi örgülerinizi burada paylaşabilirsiniz. Sevdikleriniz için ördüğünüz örgü modellerini , ister yapılışlarını anlatarak ister biraz bahsederek yorumları cevaplayarak örmek isteyenlere yardımcı olarak paylaşabilirsiniz.

Örgü örerek evine destek olmak isteyen hanımları destekliyoruz. Sitemizde yazarlık vererek diledikleri elisiorgu modellerini paylaşmalarına imkan sağlıyoruz. Örgü örerek örgü videoları , örgü modelleri videolu anlatımlarını hazırlayan hanımlar için de yazarlık imkanı sunuyoruz. Youtube örgü videoları yayınlayan hanımlar sitemizde örgü modellerinizi ya da kendi el işlerinizi yayınladığınız videolarınızı sitemizde yayınlayabilirsiniz.

İzleyici sayınızı arttıracağınız gibi karşılığında hiçbir şey istenmiyor sizden. Gönderilerinizi sitemizin ziyaretçi sayılarından faydalanarak yayınlayabilir ayrıca bildireceğimiz facebook grup ve sayfalarında da yayına sunabilirsiniz. Site linki ile yayınlayacağınız gönderilerinizi facebook kullanıcıları ile de buluşturabilirsiniz.

yazar olmak isteyenler yoruma bilgilerini bırakabilir. mail yoluyla iletişime geçilecektir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir