En Trend Model Söğüt Dalı Örgü Modeli

Söğüt dalı örgü modeli ile çok güzel örgü modelleri yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz örgü modelleri içinde anlamadığınız yapamadığınız bir yer olursa sormaktan çekinmeyin lütfen. Örgülerinizi değerlendirmek isterseniz de fikir sorabilirsiniz.

Yaptğınız örgüleri görmek isteriz sadece mail yoluyla değil yorumları kullanarak da bize ulaşabilirsinzi. Şiş örgü modeli yapımı anlatımı olacak yazımızda resimlerini gördüğünüz örgü modelini anlatacağız. Karnıbahar örgü modeli adını da kullanıyorlar örgü modelleri içinde bu şekilde de geçiyor.

Tığ örgü modelleri de sitemizde fazlasıyla bulunmakta , yelek modelleri , bebek hırka modelleri , örgü kazak modelleri yapımında bu örgü örneğini kullanabilirsiniz. Gerçekten hazır gibi duruyor bu model ile örülen her şey.

Atkı yapımında kullanabilrisiniz çok güzel örgü atkı modeli olur. Şal modeli olarak da kullanabilirsiniz örgü dikdörtgen şal modeli çok şık olur. Uçlarına uygulanan lastik örgü modelini görüyorsunuz, hazır gibi duruyor. Standart lastik görünümünden çok farklı.

Çeyizlik yelek modellerinde ayrıca çok güzel olacaktır. Simli ipler var onlarla örüldüğünde şık duracaktır ve özel günlerde davetlerde giyebileceğiniz bir yelek, şal ve hırka modelleri örebilirsiniz.

Söğüt dalı örgü modelini yapacak olan herkese kolay gelsin. Güle güle kullanın. Bebek ve çocuk örgü modellerinde de kullanılıyor ve çok güzel duruyor.

Bir cevap yazın