Erkek Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Sizlere daha önce yapılışını anlatmış olduğumuz kolay erkek bebek yeleği yapılışını Elişi Örgü Dükkanı sayfası ailesi üyelerinden Arzu Aydın hanım yeleği yapmış ve bize yaptığı bebek yeleği resimlerini göndermiş.

Arzu hanım ellerinize sağlık. Kullanacak olan bebek sağlıkla giysin büyüsün. Bizleri bu paylaşım çok mutlu etti. Sizler de yayınladığımız elişi örgü modellerinden herhangi birini yaparsanız bize resimlerini ulaştırın.

https://www.facebook.com/elisiorgudukkani/

Facebook sayfamıza mesaj atabilirsiniz.

Aşağıda Arzu hanımın yapmış olduğu bebek yeleği modelinin linkini yapılış açıklamasını yaptığımız sayfayı paylaştık. Sizlerde bu kolay bebek yeleğini yapabilirsiniz. Herkese kolay gelsin. Bol örgülü günler..

 

 

 

Kolay Erkek Bebek Yeleği

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir