Eski Tshirtten 2 adet Saç Bandı Yapılışı

Eski tshirt ya da penyelerinizi değerlendirebilirsiniz. Eski tshirt ya da eşofman altı ya da kot pantolon gibi kullanmayacağınız kumaş kıyafetlerinizi değerlendirmek için size 2 farklı şekilde yapabileceğiniz saç bandı örnekleri videolu anlatımını yayınlayacağız. Gerçekten artık saç bandı olmayan kalmasın 🙂 Çocuklar çok seviyor. Üzerine sevimli onların seveceği bir şeyler dikersiniz düğme olur kumaştan çiçek yapabilirsiniz.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

 

Eski Tshirtten 2 adet Saç Bandı Yapılışı

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

Bir cevap yazın