Etamin Masa Örtüsü Kenarı Nasıl Yapılır?

Etamin işini çok severiz. Görüntüsü el emeği verildiğinden ayrı bir kibar duruyor ve çok değerli. Her bir karesinde emek var. Göz nuru var. Yapmayı en çok sevdiğim ve çok kolay ilerlediğini düşündüğüm arkasını düzgün yapmanın önemil olduğu etamin işi bir çok alanda kullanılıyor.

Dekoratif alanlarda , masa örtüsü etamin modelleri , yatak örtüsü etamin işlemeli örtü modelleri, Buzdolabı örtüsü etamin işlemeli modeller, kırlent yastık etamin işlemeli modeller ve daha bir çok yerde kullanıloyr. Tablo bile yapılıyor etamin işleme tekniği ile.

El işinin bir sanata dönüştüğü durumdur etamin işlemesi. Çeyizlerin vazgeçilmez parçasıdır etamin işlemeleri. Etamin işlemeli seccadeler her çeyizde bir parça da olsa vardır. Şık emek verilen ve çok değerlidir etamin.

Etamin masa örtüsü kenarı nasıl yapılır anlatımını izleyeceksiniz. Etamin kenarı nasıl kıvrılır bilmiyorsanız buyrun öğrenelim. Ayrıca etamin kenarı nasıl antika yapılır diye merak ediyorsanız tam yerindesiniz. Kolay antika yapımını sizlere sunuyoruz.

 

Bir cevap yazın