Farklı Şiş Örgü Modeli İki Renkli Ananas Modeli Yapılışı videolu

İki renkli örgü modelleri çok şık duruyor. Sizlere kolay bir model hazırladık. İki renk ile yapacağınız şık bir model. Örgüye yeni başlayanlar da anlatımımız ve video sayesinde rahatlıkla örebilirler. İki renkli örgü modelleri açıklamalı olarak paylaşım yapmıştık daha önce. O modellerimiz arasına bir yeni model daha ekliyoruz. Sitemizi ziyaret ederek tüm modellerimize ulaşabilirsiniz. Tomurcuk örgü modeli yapılışı, yosun örgü modeli yapımı ve iki renkli örgü modellerimiz sizler tarafından çok sevildi. Yine sevilen ve kolay bir model daha paylaşıyoruz sizlerle.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz

İki Renk Örgü Nasıl Örülür?

Model oldukça kolay. Değişik örgü modelleri arayanlar için güzel bir örnek. Modele istediğiniz sayıda ilmek atabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken tek sayıda ilmek atmak.

Şişimize ilk rengimizle ilmekleri atalım.

1.tur : Tüm ilmekleri düz olarak örelim.

2.tur : Tüm ilmekleri ters olarak örelim.

İpin rengini değiştirelim.

3.tur : İlk ilmeği düz olarak örelim. 1 ilmek daha düz olarak örelim. 1 ilmeği örmeden diğer şişe alalım. Şimdi sıra sonuna kadar 1 ilmek düz, 1 ilmek örmeden diğer şişe al olarak devam edelim.

4.tur : 2 ilmek düz olarak örelim. İlmeği kendimizden tarafa alalım. 1 ilmek örmeden diğer şişe alalım. Tekrar ipi diğer tarafa geçirip 1 ilmek düz örelim. İlmeği kendimizden tarafa alalım. 1 ilmek örmeden diğer şişe alalım. Tekrar ipi diğer tarafa geçirelim. Bu işlemi sıra sonuna kadar tekrar edelim.

Modelin yapılışı bu kadar arkadaşlar. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. Yapılışı 4 turun tekrarından oluşuyor. Şimdi nasıl yapıldığını videolu olarak görelim.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

 

Bir cevap yazın