Fıstıklı 3 Parça Yelek Modeli

Fıstıklı 3 parça yelek yapılışı anlatımı ile sizlerleyiz. Fıstıklı yelek modelleri genelde tığ işi örgülerde gördük. Fıstık yapımı tığ işi modellerde yaptık Yeni yelek modelinde şiş örgü ile fıstıklı yelek modeli yapılışı anlatımını sunacağız sizlere.

Fıstıklı kolay bebek yelek yapımı ile çok şık örgü yelek modelini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Harika renkler ile çok güzel güzel görünebilecek örgü bebek yeleği yapılışı ile sizler de sevdiklerinize örebilirsiniz.

Bebek yelek modelleri konusunda oldukça zengin olan sitemizdeki tarifler içinde beğendiklerinizi kayıt edebilirsiniz. Soracağınız bir şey olursa yorumdan ulaşabilirsiniz bizlere ve en kısa sürede yanıtlanır sorularınız.

Yelek modeli yapımında haraşo örgü tekniği , düz örgü tekniği ve şiş ile fıstık yapımı teknikleri kullanılıyor. Renklerle harmanlayıp ördüğünüz yelekleri görmeyi çok isteriz , yorumlardan paylaşırsanız memnun oluruz.

Çeyizlik bebek yelek modelleri içinde çok sevilecek ve rengarenk örülebilecek modeller ile sizlere bu yeni trend model bebek yelek yapılışı anlatımını aşağıdaki videolu anlatımda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın