Fıstıklı Lif Modeli Anlatımlı Yapılışı

Fıstıklı lif modeli anlatımlı yapılışı ile karşınızdayız. Sizlere farklı bir lif modeli yapılışı anlatımı daha sunacağız. Bundan önceki lif örneği modelini de tasarım lif örneği yapımı anlatımını da takip edebilirsiniz . Şimdi ise sizlere aynı teknik ile üstüne süsleme yapar gibi tabanı yaptıktan sonra üzerini fıstık ve zincirler ile süslüyoruz.

Dilediğiniz renkleri kullanarak dilediğiniz deseni yapabileceğiniz tasarım lif modeli ile fıstıklı lif modeli anlatımlı yapılışını sunduğumuz videoda sizler de göreceksiniz ki çok güzel örgü örnekleri yapabilirsiniz. Satılık lif modellerinizi istediğiniz gibi tasarlayıp istediğiniz gibi süsleyip satışa sunabilirsiniz. Dekoratif ürünlerde renkler çok önemlidir. Satacağınız kişilerin renk tercihlerini dikkate alarak da yaptığınız lif modellerini bu yönde süsleyebilirsiniz.

Lifimize 3 renk lif ipi kullandım zemin beyaz Üzerine sarı ve gül kurusu isterseniz her sırayı birbirine uyumlu farklı renk kullanarak yapabilirsiniz 2 no silikon saplı tığ kullandım siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz Lifimize beyaz papatya zemin yapmak için 5 zincir çekerek içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada her yuvanın içine 2 li fıstıklar yapıyoruz her sıra sonunda artırar 10 sıra yapıyoruz 10ncu sıradan sonra sıra başında eksiltilter 3 sıra yapıp Lifimizin papatya zeminini tamamlıyoruz Papatya zemin üzerine her sıra ayrı renk kullanarak fıstıklar yapıyoruz ve tamamlıyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin
Arzu Pazarcıklıer

 

Bir cevap yazın