Fıstıklı Zikzak Tunus İşi Patik Nasıl Örülür?

Merhaba, sizlere çok güzel bir tunus işi patik modeli yapılışı sesli anlatımını sunacağız. Tunus işi patik yapılışı bilenler artık değişik tunus işi patik yapmak için değişik örgü modelleri arıyorlar. Üzerine işleyecek değişik tunus işi örgü modeli arıyorlar.

Tunus işi patik tunus işi öreceğim dediğinizde tuhafiyeciniz size bir uzun tığ verecektir. Şiş uzunluğunda ama ucu kancalı tığ gibi aynı onunla örülüyor. Tunus işi örgü modelleri yelek , bebek battaniyesi , koltuk battaniyesi, motifli battaniye , hırka modelleri ve tabii çeyizlik yelek modelleri de tunus işi örgü modelleri arasında. Tunus işi tığ ile örülen örgü modellerinden ve sitemizde anlatımı değişik farklı örgü modelleri anlatımları çok fazla sayıda var.

Sitemizi gezdikçe arşiv yapacaksınız bundan eminiz. Bir kere evdeki iplerle örecek bir şeyler mutlaka bulacaksınız. DIY projeleri , atma değerlendir projeleri de var sitemizde tabii ki . Evde yaratıcılığınızı geliştirecek ve eşyaları değerlendirebileceğiniz fikirler de var.

Şimdi gelelim konumuza resimlerini gördüğünüz bu güzel tunus işi patik modeli yapımı anlatımına. Aşağıdaki videoda iplik türü, tığ numarası ve yapılışını anlatımını bulacaksınız. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın