Gitarlı Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı

Gitarlı lif modeli yapılışı anlatımlı örgü lif modeli ile sizlere çok farklı bir örgü lif modeli anlatımını ayrıntıları ile sizlere sunacağız. Fıstık örgü tekniği denilen örgü modeli ile örülen lif örneklerinden bu kadar farklı örnekler çıkması gerçekten çok büyük yetenek. Lif modelleri sitemizde fazlasıyla bulunmakta, çeyizlik ve hediyelik lif modelleri yapılışı anlatımları ile sizler de kolayca  öğrenebilirsiniz.

 

Gitar desenli uzun lif modeli yapımı Modelimize 6 numara tığla Uç kısımdan başlıyoruz. 3 fıstık genişliğinde başlayıp 12 fıstık olana kadar artırıyoruz. İpleri içten yürüterek gitar deseni koyuyoruz. Uzun lifimizin düz kısmı 21 fıstıktan oluşuyor. Sonrasında tekrar 3 fıstık kalana kadar eksiltiyoruz. Uç kısımlarına plastik halkalardan takıp kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz.

Şimdi sizlere ayrıntılı bir şekilde gitar modelli lif yapılışı anlatımını videolu olarak sunacağız. İki bölümden oluşan gitarlı lif modeli resimli lif modelleri arasında gençlere hitap edecek güzel bir model. Hediyelik lif modelleri içinde yaş grubu olarak belirli bir kesime hitap edebilecek ya da müziğe ilgi duyan her yaş grubunun beğenebileceği bir örnek.

 

 

Bir cevap yazın