Haroşalı Çapraz Örgü Modeli Yapılışı videolu

Haroşalı Çapraz Örgü Modeli Yapılışı videolu

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Örgü ürünler satanlar için ideal bir model. Bu moel ile bebek yelekleri ve bebek hırka modelleri yapabilirsiniz. Şık duruşu ile model kendini gösteriyor.

Haraşo örgü tekniği ile kolay örgü modelleri yapılabiliyor. Herkes haraşo örgü yapabilir. Bilmiyorsanız örgünün her iki yanında da hep düz örün.. o zaman da haraşo örgü elde edersiniz. Haraşolu örgü örnekleri çok şık örgü modeli oluyor. Haraşolu çapraz örgü modeli erkek örgü modellerinde kullanılmaya uygun bir model. Kız çocuk örgü modellerinde de kullanılır ancak erkek bebek örgü modellerinde kullanıma daha yatkın. Renkleri ayarlayıp kız bebek örgüleri de yapılabilir.

Haraşolu çapraz örgü yapılışı kolay bir model , çabuk ilerliyor. Yapmak isteyenler için videolu örgü modeli anlatımını kullanacağız.

haraşolu çapraz örgü modelinin yapılışı videolu :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın