İki Katlı Çift yönlü Laura Çocuk Ceketi Yapılışı

Laura çift katlı bebek ceketi çok güzel bir model. İki Kat olan laura bebek ceketi yapılışı nı sizlerle buluşturuyoruz. Kapüşonlu iki kat olan bu bebek ceketi yapılışı örgü örmeyi bilenler için kolay olacak. Çift yönlü bebek ceketi tarifi : Çift yönlü kullanılabilen bebek ceketi

Laura  Çift Katlı Bebek Ceketi Nasıl Yapılır?

Çift katlı laura bebek ceketi olarak adlandırılan bu güzel bebek ceketi yapılışını bizlere anlatan , sayılarını veren Nuray Gün Hanıma Çok Teşekkür ederiz. Kendisi örmüş ve sayılarını da bir kağıda not almış kağıdı direk yayınlıyorum ve ayrıntılı resimler de çekmiş. Onları da direk yayınlıyorum tüm bu doneler ile laura bebek ceketini kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

Bir cevap yazın