İki Renk Lif İpiyle Efsane Oldu

İki Renk Lif İpiyle Efsane Oldu: Lif modeli yapılışı çift fıstık modeli detayı ile farklı görselliği olan kolay lif modelini lif örmeyi seven hanımların beğenisine sunuyoruz.En çok tercih edilen el işi örgülerin arasında olmaya her zaman devam etmektedir.Günlük kullanım olsun,çeyizler de olsun sıkça yer almaktadır.Ev hanımların bir çoğu ev ekonomisine katkı sağlamaktadır.Sipariş için ideal bir lif modeli.Renk seçimlerine uygun  yepyeni bir lif. Sayfamızda bir çok lif  çalışması bulabilirsiniz.Yazımızın içerisindeki etiket kısımlarından  lif modellerine,iki şiş patik,tığ işi patik,bebek yelekleri,örgü videoları  linke ulaşabilirsiniz.

İki Renk Lif İpiyle Efsane Oldu yuvarlak yeni lif modeli

2 adet lif ipi kullanıyoruz.Petrol mavisi ip ile 6 tane zincir çekelim  yuvarlak oluşturalım. 8 tane fıstık yapalım.2.sırada çift fıstık yapalım.3. sıra beyaz ipi fıstık tepesinden sabitleyelim ve dibine 1 tane açık fıstık yapalım. ilmek dolayarak yanındaki fıstık tepesine batalım 1 tane fıstık yapalım.İkili kapatalım.3. sırayı bu şekilde tamamlayalım. 4.sırada fıstık ortalarına batalım çift fıstık yapalım.Böylece 2 sırada bir renk değişimi ile yuvarlak lifimizi tamamlayalım.Kenar oyası yapalım ve lifimizi tamamlayalım.Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz.

İki Renk Lif İpi İle Efsane Oldu yuvarlak yeni lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

      

 

Bir cevap yazın