İki Renkli Selanik Örgü Erkek Boyunluk Yapılışı videolu

Daha önce sizlere selanik örgü modeli yapılışını vermiştik. Aynı yazı içerisinde iki renkli örgü modelleri selanik yapılışı da var. Bugünse selanik örgü modelinden boyunluk yapıyoruz. İki renkli olarak. Nasıl yapıldığını sizlere yine videolu olarak vereceğiz. Eşlerinize, oğullarınıza örebilirsiniz. Çok güzel bir model. Bende eşime daha önce tek renk olarak alizenin bir ipinden örmüştüm. Çok güzel her örgüye yakışıyor. Selanik örgü yelek modellerinde, selanik örgü bebek hırkası modellerinde ve birçok örgüde kullanılıyor. Çok sık örülen , kolay ve güzel bir model. İki renkli örgü modelleri ve yapılışlarını birçok örgü modelinizde kullanabilirsiniz. Sitemizde daha fazla anlatımlı örgü modelleri ve yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

 

İki Renkli Selanik Boyunluk Nasıl Örülür ?

Modelde % 50 yünlü % 50 akrilik iplik kullanılmıştır. Sizde aynı özellikte iplerle örebilirsiniz. Ve 4 mm şiş ile örülmüştür. Genişlik 25 cm uzunluk 120 cm olacak şekilde örülmüştür. Sizler istediğiniz uzunlukta örebilirsiniz. Boyunluğu dairesel şekilde örüyoruz. Nasıl örüldüğünü, modelin nasıl yapıldığını videolu olarak görebilirsiniz. İsterseniz düz bir şekilde örüp iki ucu birbirine dikerek bişleştirebilirsiniz. Gri ve sarının uyumu çok beğeniyorum. Birçok örgü modelinde çok şık duruyor. Bebek battaniyesi modellerinde de çok kullanılıyor. Şimdi boyunluk modelinde nasıl durduğunu görelim.

Düz örerek ve dikerek yapabilirsiniz boyunluğu. Videoda dairesel şekilde nasıl yapıldığını göreceksiniz. İşte sizlere videolu anlatım. Sevdiğiniz renklerle kombin yaparak çok şık boyunluklar, atkılar, şapkalar örebilirsiniz.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın