İkili Farklı Saç Örgü Modeli Örülüşü Anlatımlı

İkili farklı saç örgü modeli yapımı anlatımlı videosunu bulacağınız yazımızda öğreneceğiniz anlatımlı örgü modeli yapılışı harika bir model. Saç örgü modeli yapılışı farklı teknik kullanılarak yapılıyor. Kolay saç örgü modeli yapımı da diyebiliriz. İki farklı saç örgü modelini yan yana örüp arada 1 ilmek bırakılmış gibi duruyor ancak saç örgülerin ip aktarma yönleri değişik.

 

İkili Farklı Saç Örgü Modeli Örülüşü Anlatımlı

Bebek örgü modelleri anlatımlı örgü modelleri yapılışları yayınladığımız sitemizde yazlık bebek yelek yapılışı , kolay bebek yelek yapılışı , örgü bebek tulumu modelleri yapılışı , 4 mevsim bebek tulumu yapılışı , gibi örgü modelleri yapılışları bulunan sitemizde bebek örgü modelleri anlatımlı konular açıklamalı örgü modelleri yapılışı bayan örgü modelleri yapılışları, lif modelleri yapılışları, iğne oyası modelleri yapılışları , boncuk oyası yapılışı, boncuklu yazma modelleri yapılışları anlatımlı olarak bulacaksınız.

Videolu anlatımı izleyince daha net anlayacağınız farklı burgu örgü modelleri anlatımlı konularımız içinde bu örgü modelinin de bebek örgü modellerinde ya da yelek örgü modellerinde erkek kazağı örgü modelleri nde kullanılabilecek bir model olduğunu düşünüyorum. Yapmak isteyenlere kolay gelsin.

 

 

 

Kaynak:http://newstitchaday.com/inverted-gull-cable-panel-stitch/

 

Bir cevap yazın