İlkbahar Desenli Örgü Battaniye Modeli Yapılışı

Hazır cemre düşmüşken ve ilkbahara girmişken sizlere ilkbahar motifli bebek battaniyesini paylaşmak istiyorum. Adını bebek battaniyesi koymak istemem aslında sınırlandırmak olur. Burada güzel bir fikir var ister motifi büyütün ya da boyutu aynı kalabilir bir kaç adet yapıp, örgü poşetlik modelleri , örgü kırlent modelleri , örgü battaniye modelleri, örgü yeni motif modeli , tığ işi örgü koltuk battaniyesi , örgü televizyon battaniyesi yapabilirsiniz. Çocuklara tığ işi çanta modeli olur. Zenginleştirin. Yaptıklarınızı da paylaşın bizlerle fikir olsun bizlere de..

İlkbahar konulu Örgü Motif Battaniye Yapılışı

Dilerseniz bildiğiniz örgü aplike modelleri yaparak modeli zenginleştirebilirsiniz. Örneğin, örgü kaplumbağa aplike yapılışı, kelebek aplike yapılışı, köpek aplike yapılışı, balon aplike yapılışı, çocuk aplike yapılışı, ev aplikesi yapılışı, gibi farklı aplike modelleri ile bu battaniyeyi zenginleştirebilirsiniz.

İlkbahar resimli tığ işi motif battaniye yapılışı videolu anlatımı :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

Bir cevap yazın