İlkokul Beslenme Çantası Menü Tarifi

İlkokul beslenme çantası menü tarifi ile ilgili yazılarımız bundan sonra yeni sağlıklı ve pratik tarifler ile devam ettireceğiz. İlkokul yıllarında çok fazla yemek yiyemiyorlar sabah kahvaltı yapan çocuk ile kahvaltı yapmadan okula giden çocuk arasında başarı farkı davranış farkı kesinlikle var.

Sağlıklı olanı okula kahvaltı yaparak gitmeleridir. Ancak sabah bir şey yiyemiyor diyorsanız ki bu sziin iddianız kesinlikle ben de öyle sanırdım ancak güzel bir tabak ya da güzel bir sofra olursa , ilgisini çekecek bir şeyler sevdiği özellikle sofrada sevdiği yiyecekleri gören bir çocuğun erken uyuduysa hemen uykusu açılıyor.

Benim resimli tabaklarım var , kahvaltıya alıştırmak için hazırladığım ve sizlere birazdan aşağıda örneklerini sunacağım, farklı kahvaltı tabağı resimlerini sunacağım. Resimli tabak dediğimiz şey ise yumurta salatalık havuç gibi farklı renkli sebze ve yiyeceklerden resim yapıyoruz. Örnekleri görünce anlayacaksınız. Kolay bir şekilde kısa zamanda hazırlayabileceğiniz tabaklardır.

Eğlenceli kahvaltı tabakları:

Bir cevap yazın