Japon Stili Kare Motif Battaniye Yapılışı

Merhaba yepyeni bir örgü modeli ile karşınızdayız. Japon sitili örgü motif koltuk battaniyesi yapılışı anlatımı konusuyla karşınızdayız. Öncelikle sizlere motifi ve şablonunu gösterelim. Bu japon stili kare motif battaniyeyi koltuk şalı modeli olarak da kullanabilirsiniz. Örgü bebek battaniyesi de yapabilirsiniz. hatta örgü kare motif hırka ya da örgü kare motif panço da yapabilirsiniz.

japon stili kare motif koltuk şalı yapılışı motifi ve şablonu yukarıda resimlenmiştir. birleştirme yerleri de gösterilmiş. Kare motif birleştirmesi nasıl yapılır videolu anlatımda ayrıntılı gösteriyor.

Japon Stili Koltuk Battaniyesi Koltuk Şalı Nasıl Yapılır?

Japon stili motif battaniye için çiçek motifleri yapılıyor yuvarlak motifler ve bunlar son sırada kare motife dönüştürülüyor. Battaniye kare motiflerin birleştirilmesi nden oluşuyor.

1. bölüm :

2.bölüm : Japon stil kare motif koltuk battaniyesi yapılışı , motif birleştirme  anlatımı :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın