Jüt Örgü Modeli Yapılışı videolu

Birçok örgünüzde kullanacağınız güzel ve kolay şiş örgü modeli daha hazırladık. Battaniye modelleri yapabilirsiniz. Hırka modelleri yapabilirsiniz. Erkek boyunluk modellerinde de güzel duracaktır. Bebek örgü modellerinde de çok güzel duracaktır. Bebek örgü modellerinde sıkça kullanılan modellerden biride pirinç örgü hırka modeli ve tabiki haraşo örgü modeli yapılışı.

Her modele yakışan güzel bir örnek. Bu örneklerle battaniyeler, boyunluklar, şapkalar , hırkalar, yelekler çok güzel duruyor. Erkek bebeklere de , kız bebekler içinde yakışan bir örnek. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilirler. Model karışık değil . 2 turun tekrarı ile severek örebilirsiniz. Sizde yaptığınız örgü modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Anlatımlı olarak paylatığınız modellere biz ve takipçilerimiz de ulaşarak kendileri için örebilirler.

Jute örgü modeli yapılışını videolu anlatımda izledikten sonra çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Her türlü örgü modelinde bayan örgü modelleri, yelek örgü modeli, bebek yelekleri örgü modelleri yapılabilir. Örgü erkek hırka modelleri , Örgü kapüşonlu erkek yelek modelleri yapabilirsiniz. Her türlü örgü modeline yakışır.

Bambu Modeli Yapılışı

Model kolay bir model. Şişe ilmekleri atarken 2 ve katları + 1 ilmek atarak başlıyorsunuz. Örmek istediğiniz uzunluğa göre ilmek sayısını bu şekilde ayarlayabilirsiniz. Model 2 turun tekrarından oluşuyor. Kolayca yapabilirsiniz.

Şişimize ilmekleri attık.

1.tur : Sıra sonuna kadar 1 ilmek düz , 1 ilmek ters olarak örelim.

2.tur : İlk ilmeği ters olarak örelim. 1 ilmeği örmeden diğer şişe alalım. Bu işlemi sıra sonuna kadar tekrar edelim.

Model bu kadar. 2 turu tekrar ederek örüyorsunuz. Şimdi nasıl yapıldığını videolu olarak görelim.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

Bir cevap yazın