Kabartmalı Model Üçgen Şal Yapılışı

Anlatımlı örgü modelleri yapılışları paylaşımı yaptığımız sitemizde sizler için yeni bir model daha paylaşacağız. Bayan şal modelleri yapılışı anlatımları da sıkça paylaşıyoruz incelediğinizde mutlaka zevkinize göre bir tane bulup örebilirsiniz. Tığ işi şal modelleri , şiş örgü şal modelleri , üçgen şal modelleri , dikdörtgen şal modelleri , 4 mevsim şal modelleri gibi çok güzel farklı örgü bayan şal modelleri yapılışı anlatımları sunduk sizlere ve sunmaya devam ediyoruz.

Çeyizlik örgü modelleri içinde kullanılan şal modelleri örgü modelleri içinde eskiden beri çeyize konulan çok değerli parçalardandır. Şal modelleri hem dikkat çeker hem de çok gerekli kullanışlı bir örgü modelidir. Şal bazı kıyafetlerin tamamlayıcısı olmakla birlikte , yazın ve kışın kullanılır. Farklı modelleri süslemeleri ile gelin şalı bile vardır. Gelinlik üzerine kullanılan şal modelleri de zaman zaman yayınlıyoruz sizlere çok güzel şık modeller var. Yapılışı anlatımlarını da bulabilirsiniz.

Sizler için çok beğendiğiniz şal modellerini üst paragrafta link koyarak anlatımlı olan modellerden seçmeler yaptım ancak sadece bu kadarla sınırlı değil konu çok geniş bir yelpazeye sahip ve kesinlikle ilgi alanıma giriyor. Yabancı sitelerden tarif çevirileri yaparak , gerek ise Türkçe anlatımlı video paylaşımları yaparak , resimli modellerin anlatımlarını resimli olarak yaparak sizlere çok sayıda şal modeli yapılışı anlatımı ile buluşturduk.

Aşağıda kabartmalı model üçgen şal modeli yapılışı anlatımını sizlere sunuyoruz ;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir