Kalp Desenli Yuvarlak Lif Modeli Örülüşü

Kalp desenli yuvarlak lif modeli yapılışı anlatımını sizlere sunarken kullanabileceğiniz alanları da anlatmak istiyoruz. Lif modelleri örüp satışını yapan hanımlar için , çeyizlik lif modelleri satın almak isteyenler için güzel bir fikir. Bazı hanımlar satın alırken resim gönderip bundan istiyorum diyorlar. Lif örmeyi bilen hanımlar da örmek için bu örneklerin nasıl yapıldığını araştırıyorlar.

Araştırma yaparken de elişi örgü modelleri yapılışı anlatımı olan sitelerden faydalanıyorlar. İşte burada bize çok görev düşüyor. Bu yüzden sizleri çok fazla örgü örneği modelleri yapılışı anlatımları ile kavuşturmak için çalışıyoruz. Sizler de bizlere destek olmak isterseniz aradığınız örgü modellerini resimlerini mail atabilir ya da bizler de size destek olmak için sizleri sitemize yazar yaparak ördüğünüz örgü modellerini sitemizde yayınlamanıza olanak sağlayarak kendi müşteri portföyünüzü oluşturmanıza destek olabiliriz. Sizden gelenler bölümünde yayınlayacağınız her konu yayınlandığı hafta ana sayfada kalacaktır.

Kalp desenli yuvarlak lif Modelimizin yapımı için 2 renk lif ipi ve 7 numara tığ kullanıyoruz. 7 zincir çekip bir halka yaparak modele başlıyoruz tekli fıstık yöntemiyle ipler içten yürütülecek kalp deseni yapıyoruz. 2 sırada düz tek renk ördükten sonra örümcekler arası tekli fıstık yaparak modeli bitiriyoruz.

 

 

Bir cevap yazın