Kalpli Şiş Örgü Patik Örülüşü

Merhaba sizlere içi boş kalpli şiş örgü dikişsiz patik örülüşü anlatımını sunacağız. Patik kışın gerçekten hayat kurtarıcı oluyor. Ayaklarımız için çok sağlıklı bir giyecek. Çocuklarıma bebeklikten itibaren büyüyene kadar sürekli ördüm ve giydirdim. Çok işe yarıyor.

Şimdi anlatacağımız modeli çeyizlik patik modelleri arasında da görebiliriz. Dilediğiniz renklerle örebilirsiniz. Çok kibar patik modeli olarak kayıtlara geçsin isterim. Kibar sade ve şık patik modelleri yayınlamaya devam edceğiz. Sizlerin örebilmesi adına da yapılışını ayrıntılı anlatın videolu anlatımları yayınlıyoruz.

Yabancı kanallardan örgü çorap nasıl yapılır anlatımlarını Türkçe çeviri olark da sunmuştuk daha önce sizlere. Sitemizde çok sayıda örgü çorap ve örgü patik modelleri anlatımları bulabilirsiniz. Hepsi de zor ya da kolay modeller olsa da örülebilecek modeller. Anlatımları o kadar iyi ki başlarsanız bitirirsiniz.

Örgü modellerini yaparken sorun yaşarsanız ya da aklınıza bir şey takılırsa mutlaka yorum bırakın , yorumları günlük bazen de haftalık takip ediyoruz. Mutlaka en kısa sürede yanıt alırsınız.

Kalpli şiş örgü patik örülüşü anlatımını sunalım. Dikişsiz örgü patik modelleri yapımı daha kolay gelebilir sizlere dikilen örgü patik modelleri de kolay aslında ama dikiş işi olmayınca daha bir cazip gelebiliyor.

Bir cevap yazın