Kapüşonlu Örgü Çocuk Hırka Yapılışı

Kapüşonlu örgü çocuk hırkası modelleri her biri yapılışı farklı örgü modelleridir. Kolay örgü modelleri olduğu gibi, zor örgü modelleri de var. Yeni başlayanlar için bile hırka yapılışı anlatımlarımız var. Bunları Örgü hırka modelleri ve yapılışları kategorisine tıklayarak görebilirsiniz.

Tüm örgü hırka modellerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz. Siz de çocuklarınıza koly örgü hırka yapmak istiyorsanız sitemizdeki örgü hırka tariflerini inceleyiniz. Herkesin yapabileceği bir kaç örgü örneği mutlaka vardır.

Kapşonlu Örgü Hırka Modeli Yapılışı

Az önce de belirttiğim gibi düz örgü örerek yapılmış güzel bir hırka. Haroşa örgüyü düz olarak örenler var ters olarak örenler var. Siz elinize nasıl kolay geliyorsa öyle örebilirsiniz. Dileyen aynı tekniği kullanarak farlı bir model uygulayarak da yapabilir. Kollarına desen koyabilir mesela.

Önce sizlere yaparken kolaylık sağlaması için şemayı vermek istiyorum. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

 

 

Yapılış şekli çok araştırdım ama maalesef bu kadar bulabildim. Yinede sizlerle paylaşmak istedim. Ve bittiğinde ortaya çıkan görüntüye bayılacaksınız. Kışın soğuk günlerinde çocuklarınızı koruyacak.

 

 

 

Bir cevap yazın