Kare Motifli Hırka Yapılışı

Tığ işi ve şiş ile örgü beraber ancak bu kadar güzel bir örgü hırka modeli olur. Yapılışı resimli ve yazılı anlatım le sizlere sunacağız. Tığ işi hırka modelleri, tığ işi bebek yelek modelleri, tığ işi çeyizlik yelek yapılışı anlatımları, gibi farklı ve yeni örgü modelleri ve yapılışını sizlere sunduğumuz sitemizde örgü yapıp satan hanımlar için çok güzel hızlı yapılabilen kolay örgü modelleri bulunmaktadır. Kolay yazlık bebek yelek modeli yapılışı , kolay tığ işi kız bebek yelek modeli yapılışı , kolay bardak altlığı örgü modeli yapılışı , kolay burgu örgü modeli yapılışı , gibi farklı örgü modelleri yapılışı sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Kare Motifli Örgü Hırka Yapılışı

Sibel Kavaklıoğlu hanım yapılışını şemalaştırmış ve örmüş. Yabancı bir siteden alınan tarif benzerini yapmış harika olmuş. gerçekten hazır gibi duruyor. Ellerine sağlık öncelikle ve şema ve yazılı anlatım iin de teşekkür ederiz.

Kendi ifadesi ile : “Bu hırka beden genişligi için 10 motif kullanarak yapılmıştır,hırkamız 38 bedendir her beden için 1 motif ekleyebilirsiniz”

Hanım dilendi bey beğendi motifli hırka yapılışı Anlatımı ve şeması yukarıda kağıtta bulunmaktadır. Kolay gelsin.

 

 

1 Yorum

Bir cevap yazın