Kavanoz Kapağı Örtüsü Modelleri ve Yapılışı

Kavanoz kapağı dantel örtü modelleri ve yapılışı anlatımı sizler için aşağıda şemalarını vereceğimiz kapak örtüsü örneklerinden oluşmaktadır. Yapımını şemadan bakarak kolayca yapabileceğiniz çok güzel şık kavanozlarınızın olacağı örgü örnekleri dir.

Kavanoz kapağı örtüsü dikimi de ayrıca yapılabilmektedir. Dikiş nakış konusu altında incelenen kavanoz kapağı dikimi yerine dikiş makinanız yok ise örebilirsiniz. Kolayca yuvarlak dantel motifler yaparak kavanozlarınızı süsleyebilirsiniz. Mutfağınızda temiz ve şık bir görüntü için kavanoz kapağı örtülerini öneriyorum. Kiler dolabınızı çok şık gösteren bu kavanoz örtüleri örnekleri ve şemaları sizler için aşağıda bulunmaktadır.

Öncelikle kavanoz kapağı dantel örtü modeli şablonu :

Bu şemalardan herhangi birini örebilirsiniz. Ya da daha önceden örülmüş bir yuvarlak motifiniz var ise ip geçirip kavanozun kapağına bağlayabilirsiniz. Yaptığınız yuvarlak dantel motifleri de ip geçirerek , kurdele geçirerek kavanoz kapağınızı yapabilirsiniz.

Şimdi de güzel kavanoz kapağı örnekleri , modelleri sunalım sizlere , bu kavanoz kapaklarını görerek yapabilirsiniz ya da isterseniz örerek motifler yapıp bu yuvarlak dantel motif örnekleri ile kavanozları renklendirebilir süsleyebilirsiniz. Kavanoz kapağını hangi ip ile örmeliyiz sorusunu da soranlar olacaktır, pamuklu ip ile ya da isterseniz dantel ipi ile örebilirsiniz yalnız kalın pamuklu dantel ipleri daha güzel duruyor , naylon dantel ipleri genel itibariyle ütü istemediğinden daha kullanışlı gelebilir size.

Şimdi de dantel kavanoz kapak örtüsü modelleri paylaşımı yapalım çok güzel örnekler var Kolay örnekleri bakarak da çıkarabilirsiniz. Resimlere tıkladığınızda büyürler.

 

Bir cevap yazın