Keçeden Parmak Kukla Yapımı

Keçeden parmak kukla yapımı ile ilgili anlatımı göreceksiniz. Parmak kukla için çok fazla  model var. Parmak kukla nasıl yapılır derseniz yine fazla çeşiti var her şey ile örgü parmak kukla yapımı, fon kartondan parmak kukla yapımı, keçeden parmak kukla yapımı gibi renkli baskı çıktı ile parmak kukla yapımı çeşitleri de bulunmaktadır. Sizlere parmak kukla örnekleri sunacağız. Yapılışları çok kolay olan parmak kukla modelleri ile çocuklarla hem eğlenerek hem de öğretici çalışmalar yapabiliriz.

Keçeden Parmak kukl aYapımı

Öncelikle parmak kuklamızın ne olacağına karar veriyoruz sonra bir kağıda çiziyoruz ve keçeleri kesip dikiyoruz. Aksesuarlar ile de süslüyoruz parmak kukla yapımı bu kadar kolay. Dilediğiniz gibi süsleyin ve iyi eğlenceler.. Benim aklıma hemen keçeden rakam parmak kukla yapımı geldi.. özellikle tek sayılar ve çift sayıların öğrenilmesinde kullanılabilir..

 

Şimdi de farklı parmak kukla modelleri ni sunmak istedim. Sadece keçeden parmak kukla yapımı ile değil aşağıdaki güzel parmak kukla modellerini de deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın