Kız Çocukları için Ata Yelek Yapılışı

Merhaba hanımlar minik kızlarımız, evimizin gülü için Türkçe videolu anlatımla kolay yelek yapımı konusunu paylaşmak benim için ayrı bir zevk. Sizlere bir çok konu paylaştım. Fakat bu videoyu hazırlayana hanım abla kadar güzel video hazırlayanı görmedim. Her bir detayı tek tek anlatarak kızlarımız için ata yeleği nasıl örülür bunu gösteriyor.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

 

Ayrıca cepken yelek modeline benzediği için kafanıza cepken nasıl örülür gibi sorularda kalmaz :):) Bütün örgücü hanımlar arasında en çok örgü yelek yapımı gibi bebek yelek modelleri ve yapılışı konuları ilgi çekiyor. Oda herhalde yoğun annelik hissi ile her şeyin en iyisini bebeğimize yapmak istememizden kaynaklanıyor.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Şimdi kızlar için olan ata yeleği modelini çok farklı ve

 

2.bölüm :

3.bölüm

4.bölüm

5.bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir