Kolay Örgü Modeli Yüzük taşı Örgü Modeli videolu

Kolay Örgü Modeli Yüzük taşı Örgü Modeli

Yüzük taşı örgü modeli yapılışını videolu anlatımla sizlerle buluşturuyoruz. Kolay ve değişik örgü modelleri yapılışlarını severek takip ediyoruz. Bunu çeyizlik yelek modellerinde kullanabiliriz. Anne yeleği modeli olarak da kullanabiliriz. Bayan hırka modeli ya da süveter modeli olarak kullanabiliriz.

 

Örgü modeli tek taş yüzük gibi duruyor. 🙂

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

 

videolu anlatım :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın