Kolay Tığ İşi Çok Amaçlı Şal Yapılışı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

 

Çok Amaçlı Şal Yapılışı

Örnekte kullanılan modelin yapılışı yok. Çok araştırdım ama bulamadım. Ücretli olarak yapılışı satılıyor. Sizlere videolu olarak tığ işi kafes yapımından bu güzel modeli buldum. Tığ işi kafes nasıl yapılır daha önce sizlere bir bluz yapımında bahsetmiştik. Önceki yazılarımızdan yapılışına ulaşabilirsiniz. Modeli her hangi bir tığ işi şal modeli ile üçgen olarak yapıyorsunuz. Kol kısmına geldiğiniz zaman kol açıklığı bırakarak örmeye devam ediyoruz. Video içinde ölçüler ve nasıl yapılacağına dair şablonlar var. Ve nasıl kullanacağınıza dair, hangi şekillerde kullanabilirsiniz videoda görebilirsiniz. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Şimdi şal bittiğinde nasıl görüneceğine ve kullanım şekillerine resimli olarak inceleyelim. 6 farklı şekilde giyilmiş halini göreceksiniz. Sizler farlı şekillerde üretebilirsiniz.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Kaynak  : http://www.stranamam.ru/post/8681166/

http://iskusnitsa-tm.ru/blog/43383466319/SHal-transformer