Koton İp İle Yakadan Başlama 40-42 Beden Bayan Hırka

Yazlık hırka modelleri arasında çok şık duran ve yaka iğnesi ile daha da şık ortamlarda kullanabileceğiniz bir hırka. Abiyelerin üzerine yaz sonuna doğru giyilebilecek bir ceket. Yazlık ceket yapımı anlatımı ile tığ örgü bayan hırka modelleri içinde unutamayacağınız görseli ile sizlere hitap edecek bir örnek olduğunu düşünüyorum.

Koton ip ile yazlık örgü modelleri yaparken ajurlu örnekler çıkarmak tığ örgü örnekleri yapmak hem çok zevkli hem çok kolay. Şimdi sizlerle paylaştığımız bu örgü modeli de tığ örgü modeli olması ile ve anlatımlı örgü açıklayıcı yapılışı ile sizlere güzel bir örnek sunarak çeyizlik örgü modelleriniz arasına koymak isteyeceğiniz bir örnek. Yazlık her türlü kıyafetle kullanabileceğiniz bir örnek. Boyunu kısa yaparsınız spor kıyafet ile giyilecek örgü hırka modeli olur, uzun yaparsanız şık yazlık örgü tunik hırka  modeli olur. Boyunu normal yaparsınız örgü yazlık bayan hırka modeli olur.

Nasıl kullanmak isterseniz o şekilde yapabilirsiniz. Kullanımı ve süslemesi ile sizlerin zevki ile farklı yerlerde kullanabileceğiniz ve farklı şekiller ve renklerle giyinebileceğiniz çok güzel yazlık örgü bayan ceket modeli. Anlatımı da oldukça sade bu haliyle de yapılması kolay bayan hırka modeli.

 

Hırka yapımının ikinci bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir