Kundan Rangoli Nasıl Yapılır? videolu

Muhteşem bir çalışma. Bayılacaksınız. Ben bayıldım doğrusu. Bu çalışma ile bugün tanıştım. Nette gezinirken karşıma çıktı. Sizinle paylaşmazsam olmazdı. Sizde artık evde bu çalışmaları kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Birçok çalışmada kullanabilirsiniz. Evde takı tasarımı modelleri ile ilgilenenler için, kıyafet süsleme modelleri teknikleri arayanlar için, abiye süsleme modelleri arayanlar için, farklı evde pano modelleri arayanlar için, saç aksesuarları yapımı arayanlar için çok çok güzel bir çalışma. Nasıl yapıldığını birazdan videoda ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Malzemeler etrafınızda kolayca bulacağınız malzemeler. Bugün sizlere bir çalışma gösteriyoruz. İlerleyen günlerde farklı çalışmalar da göstereceğiz. Sizde iyice kavradıktan sonra kendinize özgü çalışmalar yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak birçok tasarım ürünler yapabilirsiniz. Nasıl yapıldığını paylaşmak bizden hayal gücünüzü kullanarak çalışmalar yapmak sizden. Bu çalışmaları giysi süsleme modellerinde kullanabilirsiniz. El yapımı broş modellerinde, takı modellerinde kullanabilirsiniz. Hobi dünyasına ait birçok çalışmada kullanabilirsiniz. Boncuk işi havlu kenarı yapabilirsiniz mesela. Kumaş üzerine de yapabilirsiniz bu çalışmaları.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz

Kundan Rangoli Çalışmaları Yapılışı

Kundan Rangoli ne demek diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Hindistan‘a özgü bir çalışma. Bu çalışmaları birçok alanda kullanıyorlar. Kundan taşlar demek. Altın folyo ve mücevherler kümesi içeren geleneksel Hint mücevher takımı. Rangoli ise bir sanat formu. Renkli malzemeler kullanılarak yapılan çalışmalar. Geleneksel olarak nesilden nesile aktarılıyor. Şimdi kundan rangoliye güzel bir örnek videosu göreceksiniz. Sizde bu çalışmaları birçok alanda kullanabilirsiniz.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir