Makrome İpi ile Kırlent Modelleri

Merhaba, sizlere sunacağımız makrome modellerine bayılacaksınız. Harika makrome fikirleri ile sizlerin zevkle yapacağı çok güzel makrome kırlent kılıfları göreceksiniz. Modelleri incelerken atılan düğümleri ve farklı renk iplikleri de göreceksiniz. Kendi bildiğiniz düğümleri , makrome örgü tekniklerini kullanarak çok şık kırlent modelleri yapabilirsiniz.

Makrope ipi ya da pamuklu farklı iplikler ile yapabileceğiniz bu güzel makrome kırlent modelleri ile evinizi süsleyebilirsiniz. Makrome örgü tekniğini kullandığımız daha çok dekoratif örgü modelleri kullanıyoruz. Saksı yapımı, sarkaç, makrome perde modelleri , gibi pek çok alanda makrome ipini ve o güzel örgü tekniklerini kullanıyoruz.

Modeller size fikir vermesi açısından çok güzel olacak. Modelleri incelerken ipi ,rengini ve düğüm tekniklerini de göreceksiniz. Kırlent modellerinde kullanılan farklı bir çok örgü tekniği var. Bu da bize yeni bir fikir olmuş oldu.

Sizlere rengarenk , turuncu , yeşil , sarı , mavi ve gri gibi farklı bir çok renkten oluşan makrome kırlent yastık kılıfı modelleri hazırladık. Modelleri incelerken hem farklı renklerde kırlent modeli nasıl duruyor, hem de farklı makrome örgü teknikleri , düğüm teknikleri ile yapılan bir çok makrome örgü örneği göreceksiniz. iyi seyirler.. Yaparsanız göndermeyi unutmayın , yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın