Makrome İpinden Bileklik Örme nasıl yapılır?

Makrome İpinden Bileklik Örme nasıl yapılır?

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Renk renk bileklikler yaparak kullanabilirsiniz. Satış yapan arkadaşlar içinde çok şık bir model. Çocuklarınızla birlikte izleyerek bu güzel makrome ipinden bileklikleri yapabilirsiniz. Tabi küpeleri unutmayalım. Çok şık olmuşlar bence. Ben orta okul yıllarında iken el işi dersinde çok makrome yapardık.

Duvar süsleri, gazetelikler… Hey gidi günler hey. Şimdi daha çok model yapılıyor. Çok çeşitli ipler var. O zaman bu kadar çeşit yoktu. Örgü bileklik modelleri için farklı tarzda iplikler de kullanabilirsiniz. Penye ipten bileklik yapabilirsiniz mesela. Örnek sitemizde mevcut

 

Makrome İpinden Bileklik ve Küpe Nasıl Yapılır?

Beyaz makrome ipi ve inci ile yapılmış çok zarif bir takım. Kendiniz için ve sevdikleriniz için yapabilirsiniz. Doğum günlerinde hediye olarak götürebilirsiniz. Emeğinizden oluşan çok güzel bir hediye. Videoda ayrıntılı olarak gösteriliyor. İyi seyirler.

 

Makrome ipinden bileklik örme modellerine güzel bir bileklik modeli ve küpe modeli ile ilgili güzel bir videomuz olacak. İnciler ile süslenmiş çok zarif bir takım. Makrome ipinden bileklik yapımı videoda ayrıntılı olarak gösterilmekte . Takıldığınız bir yer olursa sormaktan çekinmeyin.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız

 

Bir cevap yazın