Mavi Boncuklu Bebek Yeleği Yapılışı

Mavi Boncuklu Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız.

Son moda örgü modelleri ve yapılışları , örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Mavi boncuklu bebek yeleği yapılışı çok kolay bir örgü modelidir. Üzerindeki desen örgü ile yapılmış kıvrılan yol deseni yapılışı da videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmış. Düz örgü örüp şekil vererek dikiyoruz yelek üzerine ve araya mavi boncuklar dikiyoruz.

Farklı bebek yeleği modeli yapılışı. Aslında düz bir model ama önüne konulan desen herşieyi değiştirmiş. Erkek bebek yelek modeli olarak ön sıralara çıkmış bir yelek modelidir.

Şimdi mavi boncuklu bebek yelek modelinin yapılışını izleyelim.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir