Mekik Oyası Çiçek Yapılışı Keloğlan Motifi Yapımı videolu

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Mekik Oyası Çiçek Nasıl Yapılır?

Mekik oyası ile yazma kenarı modelleri, havlu kenarı modelleri, baş örtüsü kenarına mekik oyası modelleri yapılabilir. Videolu anlatımda çok güzel bir şekilde anlatılmış olan mekik oyası keloğlan modeli olarak da geçiyor.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Mekik oyası çiçek modeli yapılışı – Keloğlan modeli mekik oyası yapılışı videolu anlatımı :

 

 

Bir cevap yazın